לקוחות ממליצים

אתם עושים עבודה ממש חשובה!!!
בעידן כזה, שהכל שטוף במאגיה ואנרגיות של בילבול וכישוף ואנרגיות שליליות, אתם עזרה חשובה!!!👍
אתם שליחים טובים ב"ה. המון תודה. אני לא אשכח כמה שנים הייתי תחת מאגיה קשה!! שנים של חולשה פיזית, שנים של דכדוך וחולשה גופנית ועצלות ואדישות לא מוסברת לקח לי שנים לגלות שהייתי תחת כישוף!!
אפילו להתפלל לבורא או להתמיד בתפילה שגרתית לבורא לא היה לי כח! לא נפשית ולא פיזית!! אז כתבתי את זה גם כדי לשתף וגם כדי שתעריכו את העבודה החשובה שאתם עושים👍🏻 תמשיכו כך!!
וגם תמשיכו לעניין אותנו בדברים חדשים ומועילים כדי שנוכל להתחבר לעצמנו ללא הפרעות ומשם גם לעבודת השם👍
אושרת
עפולה
ב"ה, מאז שקיבלתי את טס הכסף עם ארבע נהרות גן עדן וצירופי הרש"ש זיע"א נפתחו לי אוצרות שמים ודברים התחילו להסתדר בצורה פלאית. נפתחו לי הצעות מעולות לזיווגים, התחלתי עבודה חדשה וטובה ב"ה.
אני רואה פלאות ממש !!! כל זה לאחר ששנה וחצי הייתי מחוסר עבודה ודברים היו תקועים בחיי
דוד
ירושלים
ברצוני להודות לבורא עולם שנחשפתי לסגולות שרכשתי ממך. מאז שאני נושאת עלי את הקמיעים שרכשתי, כהמלצתך, קורים לי רק דברים טובים בחיים והכל זורם בקלות.
בנוסף, אני כבר לא סובלת מחרדות ודאגות במהלך היום, אני מרגישה רגועה ומוגנת...ממש נסים על בסיס יום- יומי, ברוך השם!!!
אני מודה לך על הסבלנות שלך בהתאמת הסגולות, היחס האדיב והשרות המושלם.
😊 ליאת
ירושלים
היי רציתי לומר ולהודות לכם "סגולות לעם סגולה" על עבודת הקודש שאתם עושים ועל השרות האדיב ועל הסבלנות ועל ההבנה שיש בכם.
בנוסף, אני מודה על הסגולות הנפלאות שאתם מציעים. שאו ברכה מאת השם יתברך, ישר כח.
שוב תודה לכם על כל העזרה והאדיבות 🙏🙏🙏
ע'
פתח תקווה
ברצוני לתת את ברכתי והמלצתי לפועלכם ולשבח אתכם על שירות אדיב, אמין, הוגן ובעיקר להודות על הכנות, על היושר, ועל הכוונות הטהורות והישרות שלכם. כשפונים אליכם, ישנה הרגשה שיש על מי לסמוך ומרגישים את הרצון הכן שלכם לסייע ולעזור בכל דרך לאורך כל התהליך!
תודה רבה על הכל ובעזרת השם נשתמע בבשורות טובות. בברכה, שלווה.
שלווה
עפולה
אני ממליץ בחום על "סגולות לעם סגולה" שיודעים לתת שירות לפי דרישה ולפי צורך הלקוח.
הסגולות שהציעו לי היו בדוקות, לאחר שנעשה מחקר ובדיקה מעמיקה לגביהן. אני הרגשתי כי העומדים מאחורי האתר הם רציניים ביותר ואינם מתפשרים על טובת הלקוח. לכל אלו הצריכים יעוץ וסיוע ובכלל אני ממליץ עליהם בחום גדול.
יבורכו משמים כל העוסקים במלאכה
דניאל כץ
תל אביב
לכל העושים במלאכה, שבוע טוב ומבורך 🙌 תודה על המשלוח המהיר והשירות האדיב והמקצועי, שמחתי מאוד לקבל את המזוזות המהודרות שהזמנתי וברוך ה' ממש הואר הבית.
מודה לכם על תפילותיכם להצלחתי ולהצלחת כלל ישראל וכוונת הלב הוכיחה את עצמה. שימחתם אותי מאוד שתזכו למצוות ! ממליצה בחום !
יישר כח וברכה והצלחה בכל פעליכם,ענבל 🙌
ענבל
חיפה
לכל אחינו בית ישראל היקרים. ברצוני לשבח את הארגון הקדוש "סגולות לעם סגולה" אשר מפיץ ומוכר סגולות אמת. הסגולות מועילות ב"ה והכל על פי דעת תורה וחכמיה, ישתבח שמו, וכל זאת מתוך אדיבות נפש יקרה מפנינים ושרות מעולה.
מי שמעוניין לקבל מידע נוסף ופרטים ממני, יוכל לקבל דרך "סגולות לעם סגולה" את מספר הטלפון הנייד שלי ולשוחח איתי אישית. יישר כח! תבורכו!
מאיר רן ישר
רחובות
דילוג לתוכן