תקנון ומדיניות

מבוא

 1. אתר "סגולות לעם סגולה" המופעל ע"י בית העסק "סגולות לעם סגולה" ח"פ 039081484 ("סגולות לעם סגולה" או "העסק" או "בית העסק") ומשמש גם בתור אתר מכירות לרכישת מוצרים ושירותים נוספים ("המוצר" או "השירות").
 2. האמור בתקנון זה בלשון זכר הוא לשם הנוחות בלבד והתקנון מתייחס לבני שני המינים באופן שווה.
 3. הרכישה באמצעות האתר כפופה לתנאים המפורטים בתקנון זה.
 4. עצם רכישת המוצר באתר תהווה הצהרה מצד הלקוח כי קרא את הוראות תקנון זה, הבין אותן והסכים להן. התקנון מהווה חוזה מחייב בינך לבין העסק "סגולות לעם סגולה".
 5. כל רכישה ו/או כניסה לאתר "סגולות לעם סגולה" ו/או צפיה באתר "סגולות לעם סגולה" ו/או כל שימוש אחר מכל סוג שהוא באתר "סגולות לעם סגולה" מהווה הסכמה מצד המשתמש/הלקוח להיותו בגיר מעל גיל 18

הרכישה

 1. האתר מאפשר ללקוחות קנייה נוחה, קלה ובטוחה של המוצר באמצעות האינטרנט.
 2. ניתן לרכוש את המוצר או השירות באתר בכל עת, למעט שבתות וחגים, ועד לגמר המלאי.
 3. הרכישה באתר הינה באמצעות כרטיס אשראי בלבד או באמצעות "פייפאל" והעסקה תתבצע לאחר אישורה ע"י חברת האשראי.
 4. מחיר המוצרים או השירותים באתר כוללים מע"מ.
 5. בית העסק "סגולות לעם סגולה" שומר לעצמו את הזכות להפסיק את שיווק ומכירת המוצרים או השירותים בכל עת וכן לשלול זכות רכישה באתר המכירות על פי שיקול דעתו.

החזרות וביטולים

 1. ניתן לבטל את העסקה באמצעות פניה טלפונית או בדואר אלקטרוני לשירות הלקוחות של החברה בטלפון 058-7911343. 
 2. ביטול העסקה יהיה בתוקף אך ורק לאחר קבלת הודעה או דואר אלקטרוני מהחברה המאשר את הבקשה לביטול העסקה. במקרה שהביטול אושר – יש להשיב את המוצר לבית העסק כאשר כל העלויות הכרוכות בהחזרת המוצר תחולנה על הלקוח. 
 3. החזרת המוצר תיעשה כשהוא באריזתו המקורית בצירוף החשבונית המקורית וכשעדיין לא חלפו 30 יום מתאריך קבלת המוצר.
 4. במקרה של ביטול העסקה, יחזיר בית העסק ללקוח את התשלום ששולם עבור המוצר במלואו ובתנאי שיקוימו הסעיפים 10-12 דלעיל .

14 אם ביטול העסקה יתבצע לאחר שהלקוח כבר קיבל את המוצר לרשותו, הלקוח יישא בעלות משלוח המוצר חזרה לבית העסק, זאת בנוסף לדמי הביטול בסך 10% ממחיר המוצר.

 1. מדיניות ביטול העסקה המפורטת לעיל תחול רק ביחס למוצרים שנרכשו באתר. הבית העסק לא יטפל בהחזרת מוצרים שנרכשו באמצעות מקור אחר.

אספקה והובלת המוצר

 1. בית העסק ידאג לאספקת המוצר ללקוח לכתובת שהוקלדה על ידו בעת ביצוע הרכישה באתר המכירות, תוך 10 ימי עסקים.
 2. בית העסק לא יהא אחראי לכל איחור ו/או עיכוב באספקה ו/או אי-אספקה, שנגרמה כתוצאה מכוח עליון ו/או מאירועים שאינם בשליטתו.
 3. משלוח המוצר יבוצע לכתובת שנמסרה ע"י הלקוח בעת הרכישה, ויש באפשרות הלקוח לאסוף את המוצר מבית העסק באופן עצמאי ובלבד שיודיע על כך באמצעות הודעה לטלפון 

מספר 058-7911343 או לכתובת המייל segulot1@gmail.com עד 24 שעות ממועד ביצוע הרכישה באתר. לאחר מועד זה ייתכן והמוצר כבר יישלח לבית הלקוח ולא ניתן יהיה לבטל את המשלוח ואת עלות השליחה. 

 1. מחיר המוצר אינו כולל את עלות המשלוח בסך 50 ₪ עם שליח עד לבית הלקוח באמצעות "דואר אקספרס" או בסך 20 ₪ לסניף הדואר הקרוב לבית הלקוח באמצעות "דואר רשום". 

שירות לקוחות

 1. בכל שאלה או בירור לגבי המוצר, ניתן לפנות אלינו בטלפון 058-7911343 או באמצעות המייל בכתובת segulot1@gmail.com

 

אחריות ושירות

 1. האחריות למוצר מכסה פגמים מהותיים בגוף המוצר אשר נגרמו על ידי בית העסק.
 2. האחריות למוצרים ניתנת לתקופה של 30 ימים מיום הרכישה.
 3. בתקופת האחריות יספק בית העסק מוצר חילופי ובלבד שרכן מדובר בפגם בגוף המוצר, ואשר נגרם על ידי בית העסק.
 4. האחריות תקפה רק לגבי לקוח המחזיק בידיו הוכחת קנייה מקורית ורק אם הרכישה נעשתה באמצעות החנות באתר המכירות "סגולות לעם סגולה". בית העסק שומר לעצמו את הזכות לדרוש מהלקוח להוכיח כי הינו הרוכש המקורי של המוצר.
 5. הסעד הבלעדי לכל מוצר פגום המכוסה במסגרת האחריות מוגבל לתיקון או להחלפה של המוצר הפגום. החבות הכוללת של בית העסק ביחס לכל מוצר פגום לא תעלה בשום מקרה על מחיר הרכישה של המוצר הפגום.
 6. אחריות בית העסק לא תחול במקרים בהם הפגם במוצר נגרם כתוצאה מהפעלה שגויה כגון: דריכה על המוצרים, הרטבתם במים או כל שימוש אחר ורשלני במוצר על ידי הלקוח. 
 7. בית העסק לא יהא אחראי לכל נזק ישיר או עקיף הנובע מהשימוש או השימוש השגוי במוצר לרבות כל נזק מקרי, מיוחד, עקיף או תוצאתי – ככל שהחוק מתיר זאת. 
 8. על הלקוח חלה האחריות וכל סיכון וחובות עבור אובדן, נזק וחבלה לגופו ו/או לרכושו ו/או לרכושם ו/או לגופם של צדדים שלישיים, הנובעים מהשימוש ו/או אי השימוש במוצר, למעט במקרים בהם נקבע כי הנזק האמור נגרם עקב רשלנותו הבלעדית של בית העסק.
 9. להפעלת האחריות ולקבלת שירות למוצר יש ליצור קשר עם בית העסק בטלפון: 058-7911343 או לכתובת המייל segulot1@gmail.com

אבטחת מידע ופרטיות

 1. בית העסק "סגולות לעם סגולה", כמו גם בתי עסק וחברות אחיות וכן גורמי משנה נוספים הפועלים מטעם בית העסק "סגולות לעם סגולה", ובהתאם לאותם הסטנדרטים, רשאיות להשתמש במידע המופיע בטופס על מנת להביא לך את המידע והשירותים המבוקשים. מידע אישי זה לא ייחשף ולא ייעשה בו שימוש נוסף למטרות שיווקיות ללא רשות.
 2. בית העסק נוקט באמצעי זהירות מקובלים על מנת לשמור, ככל האפשר, על סודיות המידע. במקרים שאינם בשליטת בית העסק ו/או הנובעים מכוח עליון, לא יהא בית העסק אחראי לכל נזק מכל סוג שהוא, ישר או עקיף, שייגרם ללקוח, אם מידע זה יאבד ו/או יעשה בו שימוש לא מורשה.
 3. בית העסק מתחייב שלא לעשות שימוש במידע המסופק לה ע"י הקונים אלא על מנת לאפשר את הרכישה באתר מכירות ובהתאם לכל דין.
 4. מילוי הפרטים על ידי הלקוח ושליחת המידע אלינו לאתר, מהווה הסכמה לבית העסק "סגולות לעם סגולה" או למי מטעמו לעשות שימוש במידע אישי זה על מנת לספק לך מידע על המוצרים ומידע נוסף באמצעות אימייל או אחר, על שירותים ומשאבים הקשורים למוצרים ושירותים של בית העסק. בנוסף, ניתן יהיה להשתמש במידע אישי זה למטרות סקר שוק. 
 5. באם תחפצו להסיר בכל עת את פרטייך האישיים מרשימת התפוצה של החברה התקשרו לטלפון: 058-7911343 או באמצעות השארת מייל בכתובת segulot1@gmail.com או באמצעות לחיצה על "הסרה מרשימת התפוצה". באם לא יסיר הלקוח את פרטיו מרשימת התפוצה באחת מן הדרכים דלעיל, הרי שבית העסק יראה את הלקוח כמאשר בחתימתו את הטופס ואת תנאיו.

קניין רוחני

 1. כל זכויות הקניין הרוחני באתר מכירות זה הינן רכושה הבלעדי של בית העסק "סגולות לעם סגולה"
 2. אין להעתיק, לשכפל, להפיץ, לפרסם או להשתמש בכל דרך אחרת במידע כלשהו מן האתר ו/או מאתר מכירות זה, אלא אם ניתנה הסכמה לכך מראש ובכתב מטעם בית העסק.

דין וסמכות שיפוט

 1. פרשנותו ואכיפתו של תקנון זה ו/או כל פעולה או סכסוך הנובע ממנו יעשו בהתאם לדין הישראלי בלבד ולבית המשפט המוסמך באחד מהמחוזות תל אביב-יפו, חיפה, ירושלים או ב"ש תהא מסורה סמכות השיפוט הבלעדית.

דילוג לתוכן